Historia Pani Ewy

przed
po

Efekt:

-16 kg

waga początkowa:
97 kg

waga końcowa:
81 kg

Pani Ewa trafiła do Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania w kwietniu. Na swoim koncie miała juz kilka prób utraty kilogramów, głównie stosując diety ograniczające ilość kalorii. U pani Ewy kluczowe było włączenie odpowiedniej ilości białka i witamin, aby rozruszać metabolizm. Odpowiedni program żywieniowo-suplementacyjny oraz sumienne stosowanie sie do niego pozwoliły pani Ewie osiągnąć efekt -16 kg w zaledwie 4 miesiące. To, co również robi wrażenie, to utrata w tym czasie 50 cm!

O Poradni powiedziała mi koleżanka. Poleciła, abym sprawdziła swój wiek metaboliczny. Okazało się że jest gorzej niż myślałam. Postanowiłam schudnąć, ale zdrowo.

Nie było łatwo. Pierwsze 3 dni okazały się mordęgą, nie miałam pomysłu, co jeść, nic mi nie smakowało. Wydawało mi się, że nic nie mogę jeść i było mi przykro. Jednak wzięłam się w garść i zaczęłam znajdować rzeczy proste, które mi smakowały, a później przeszłam do tych bardziej skomplikowanych. Zaczęło mi to przynosić radość, zwłaszcza jak zobaczyłam efekty już po pierwszym tygodniu.

Najważniejszy dla mnie okazał się pierwszy tydzień. Było mi ciężko się przystosować, lecz pierwsze wyniki przyszły już szybko i to dało mi energię na następne.

Najgorzej było mi zrezygnować ze słodyczy. Gdy przeanalizowałam to, co jadłam zanim zaczęłam dietę okazało się, że zjadam ich bardzo dużo. Lubię słodycze i trudno było mi z nich zrezygnować, znalazłam jednak na to sposób. Pozwalałam sobie na coś słodkiego, lecz pozytywnie słodkiego. Był to np. naleśnik z mąki sojowej z gorzką czekoladą i owocami lub ciasto czekoladowe z bananem i czerwoną fasolą. Oczywiście pora jedzenia takich rzeczy musiała być odpowiednia. Wyszłam z założenia, że mogę zjeść coś słodkiego po wysiłku fizycznym, gdy metabolizm jest rozpędzony, a drugim warunkiem było picie dużej ilości wody. Na jeden kawałek ciasta musiał przypadać  solidny kubek wody. Sprawdziło się 😉 Nie da się zjeść więcej jak jeden kawałek mocno białkowego ciasta, bo wypicie kubka wody do tego zapełnia wypełnia żołądek.

Największym zdziwieniem była utrata nie samej wagi, ale cm w obwodach. Zaczęły na mnie pasować dawne ubrania, a obecne stawały się zbyt luźne, by je nosić. Czuję się ze sobą lepiej i moja kondycja się poprawiła.

Jestem bardzo zadowolona i polecam zdrowe chudnięcie każdemu.

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Józefitów 19a/5,
30-045 Kraków

534 879 003 | kontakt@poradniaavocado.pl