Metamorfozy 09.03.19r

Moi Drodzy,
Chciałam oficjalnie podziękować wszystkim uczestnikom pierwszej edycji METAMORFOZ w Poradni Avocado, która odbyła się w sobotę 09.03.19r. Relację zdjęciową możecie w pełni zobaczyć na moim Facebook: DietetykDelfinaTargońska

Moją misją jest pomoc klientom w procesie zmiany sylwetki i nawyków żywieniowych. Dlatego poprzez ten wyjątkowy dzień, profesjonalny makijaż, fryzury oraz sesję zdjęciową, każdy klient ma możliwość uwiecznienia swojej wyjątkowej zmiany! A to wszystko dla Was w prezencie za wspaniałą współpracę. Dzięki czemu każdy może poczuć się wyjątkowo !

W akcji uczestniczyli moich klientów, którzy schudli lub osiągnęli już zadowalające/widoczne efekty.

Chciałam również podziękować świetnym specjalistom, którzy byli z Nami tego dnia:

FOTOGRAF:
1) Gabriela Stachowicz- młoda krakowska artystka która fotografuje praktycznie od dziecka.Pasję zaszczepiła w niej jej mama, która również nie roztaje się z aparatem fotograficznym. Gabriela na swoich zdjęciach uwiecznia przede wszystkim ludzi, ich niesamowite emocje, przeżycia, nastroje. Specjalizuje się w fotografii koncertowej. Pasja z jaką tworzy ma wiele młodzieńczego szaleństwa i ogromne ambicje.Ma za sobą dwie wystawy fotograficzne i planuje kolejne.W wolnych chwilach gra na gitarze lub ogląda filmy sci-fi.
Kontakt: https://www.facebook.com/gabaobiektywnie/

MAKIJAŻ:
1) Iga Dziadowicz
Kontakt: https://www.facebook.com/IgaDziadowiczMakeUp/
2) Monika Madejska: „Kosmetolog z zawodu i zamiłowania. Pasjonatka urody każdej spotykanej na swojej drodze kobiety. Twierdzi, że wszystkie jesteśmy piękne, czasami wystarczy to piękno tylko wydobyć. Poza zabiegami pielęgnacyjnymi i upiększającymi kocha wizaż- traktuje makijaż zwykle jako zwieńczenie jej dzieła- pracy z klientką. Prowadzi gabinet Beauty by Monika Madejska, jest trenerem manicure, make-up oraz wieczną studentką. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i dzielić się wiedzą ze swoimi podopiecznymi. Wulkan energii, który zaraża uśmiechem”.
Kontakt: https://www.facebook.com/BeautybyMonikaMadejska/

FRYZJER- modelowanie:
Dwie fryzjerki z salonu Najlepszego Salonu Fryzjerskiego w Małopolsce 2018r: „Daniec Hair & Beauty”
Strona Internetowa: http://www.daniec-hairandbeauty.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/daniechairandbeauty/

DZIĘKUJĘ jeszcze raz wszystkim uczestnikom.

W planach są oczywiście kolejne edycje akcji METAMORFOZ dla osób, które przeszły swoją metamorfozę !

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Józefitów 19a/5,
30-045 Kraków

534 879 003 | kontakt@poradniaavocado.pl